Nie jesteś zalogowany!

Aby pobrać dokument, musisz być zalogowany.
Jeśli nie masz konta, zarejestruj się.

Logowanie

Zapomniałem hasła

Powłoki polimocznikowe w budownictwie

Kompendium wiedzy projektanta, wykonawcy, inwestora i użytkownika
Czytaj książkę

Systemy hydroizolacyjne natryskiwane na gorąco do zabezpieczeń pośrednich

Po uruchomieniu umieszczonych na stronie map filmów z YouTube, Twoje dane osobowe mogą zostać przesłane do dostawcy. Więcej informacji można znaleźć w naszych informacjach o ochronie prywatności.

System ochrony pośredniej powinien być dokładnie zaprojektowany, z uwzględnieniem konkretnych środków chemicznych i ich temperatury. Ponadto musi on mostkować pęknięcia, co ma dać pewność, że ewentualne przecieki przez pęknięcia na powierzchni podłoża będą niwelowane. Systemy hydroizolacji do natryskiwania na gorąco MasterSeal idealnie spełniają wszystkie te wymagania i gwarantują długotrwałą ochronę pośrednią.

W tym filmie Klaus Claassen, kierownik ds. produktów technicznych i rozwiązań hydroizolacyjnych, testuje wyjątkowe właściwości powłoki MasterSeal M 689, aby wykazać jej imponującą odporność na działanie chemikaliów. Próbka betonu bez zabezpieczenia i próbka zabezpieczona powłoką MasterSeal M 689 zostają zanurzone w roztworze wody i kwasu mlekowego o stężeniu 20%. Po 4 godzinach powierzchnia betonowa jest poważnie uszkodzona. Powierzchnia próbki pokrytej powłoką MasterSeal M 689 jest nietknięta!