Nie jesteś zalogowany!

Aby pobrać dokument, musisz być zalogowany.
Jeśli nie masz konta, zarejestruj się.

Logowanie

Zapomniałem hasła

Powłoki polimocznikowe w budownictwie

Kompendium wiedzy projektanta, wykonawcy, inwestora i użytkownika
Czytaj książkę

Janusz Banera

janusz-banera

Dyrektor Techniczny – Performance Flooring, Waterproofing, Cncrete Repairs & Protection – w Master Builders Solutions Polska Sp. z o.o. Specjalizuje się w zastosowaniu technologii posadzek żywicznych i powłok z żywic reaktywnych i cementowo-polimerowych w zakresie hydroizolacji, zabezpieczeń chemoodpornych i cementowo-polimerowych zapraw naprawczych do konstrukcji betonowych.

Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w zakresie planowania i realizacji inwestycji budowlanych zdobyte w Polsce oraz na kontraktach w Niemczech jako kierownik budowy (Uprawnienia Budowlane nr 200/DOŚ/05 w specjalności konstrukcyjno­‍‑budowlanej do kierowania robotami budowlanymi wydane przez Dolnośląską Okręgową Izbę Inżynierów Budownictwa we Wrocławiu).

W swojej pracy wspomaga inżynierów i inwestorów w planowaniu najbardziej odpowiednich rozwiązań i zapewnia wsparcie na miejscu wykonania robót. Wśród ostatnich projektów wymienić można: Sky Tower, Stadion Narodowy, Afrykarium‑Oceanarium, Narodowe Forum Muzyki. Będąc członkiem wielkiej międzynarodowej organizacji Master Builders Solutions, swoją wiedzę specjalistyczną czerpie z doświadczeń zgromadzonych w ramach setek inwestycji budowlanych prowadzonych przez MBS na całym świecie.

Wiele lat doświadczeń oraz kompleksowa wiedza w zakresie zabezpieczeń wodochronnych pozwalają mu na oferowanie systemu produktów doskonale dopasowanych do indywidualnych potrzeb klientów, w tym spełniających najbardziej rygorystyczne normy.